2015 Yazının Trendi: Kimono Elbise

2015 Yazının Trendi: Kimono Elbise


Mevsim sıcak havayı püskürtünce her an daha rahat ve daha salaş stilleri arar olduk. İnce ve hafif kumaşlar, dökümlü ve bol kıyafetler, tek parça rahatlığı her stilin favorisi haline dönüştü. Yazlık elbise arayışı da tam da bu yüzden çıka geldi.

Şu bir gerçek ki zaman çabuk geçiyor ve sonbahara geçişe sadece bir ay kaldı. Geçen sezon yaz mevsimini sonbahara bağlarken kimono modelleri top noktaya ulaşmış, plajdan sokağa yeni yeni transfer olmaya başlamıştı. Kimi bu durumu çok komik, kimi çok iyi, kimileri de gereksiz bulmuştu.

Devir 2015 yaz trendleri içerisinde bir kez daha tazelendi ve değişti. Kimono modelleri her yanı ve neredeyse her tarzı sarıp sarmaladı. İşte şimdi de yine yaz ayının son ayında kimono elbise kaftan modeline benzeyen görüntüsüyle yayılmaya başlıyor. Plajdan sokağa, sokaktan plaja ve hatta gündelik tarzdan özel davetlere kadar ilerliyor.

Kimonoyla Şık Spor Kombinler

Aksesuar desteği, saç modeli, ayakkabı seçimi derken kimono elbise şık ya da spor tarzı ön plana çıkarabilir. Sezonun çiçek desenini kimono elbiseyle değerlendirebilir, şeffaf bir tarzı spor ya da şık bir duruşa doğru harekete geçirebilirsiniz.

Çizgili Desene Gönderme

2015 trendlerine parmak basıldığında sadece çiçek desenlerin değil, çizgili ve geometrik baskılarında ön plana çıktığını görmemek ayıp olur. Sade ve iddialı olmayı mümkün kılan çizgiler kimono elbise modelleri içinde muhteşem bir seçenek.

Daha fazla ürün modeline ulaşmak isterseniz, oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan https://buypasa.com adresini ziyaret edebilir, uygun fiyat seçenekleri ve ücretsiz kargo avantajı ile dilediğiniz kimono elbiseyi sipariş edebilirsiniz.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle