8 İnçlik Exper EasyPad T8E’nin Fiyatı Oldukça Uygun

8 İnçlik Exper EasyPad T8E’nin Fiyatı Oldukça Uygun


Tabletler farklı ekran seçenekleriyle kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap veriyor. 7 inç, 8 inç, 10 inç ve hatta üstü ekran boyutu modelleri görmek mümkün. Exper’in Easypad ailesi altında sunduğu T8E modeli ise 8 inç ekran boyutuna sahip. Böylece 10 inçli modellere göre daha kompakt yapıda olan tablet, daha taşınabilir modelleri tercih eden kullanıcıların ilgi alanına giriyor.

EasyPad T8E‘nin ekranı 8 inç boyutunda. 1024×768 piksel çözünürlüğü destekleyen ekran, tatmin edici bir görünüm sunuyor. Ayrıca tabletin ön ve arka yüzünde kameralar mevcut. Ön kamera 0.3 megapiksel, arka kamera ise 2 megapiksel değerinde.

ARM Cortex A7 işlemciye sahip EasyPad T8E’nin bu işlemcisi 4 çekirdekli ve 1.2 GHz frekansında. Ayrıca PowerVR grafik işlemcisi yine bizi karşılıyor. 1 GB RAM seviyesine sahip olan tablet, 8 GB da dahili hafıza kullanıyor. Ancak hafızayı 32 GB’a kadar microSD kart desteği ile yükseltmek mümkün.

Tabletin kablosuz bağlantıları arasında ise Wi-Fi 802.11b/g/n ile Bluetooth desteği bulunuyor. Öte yandan 5000 mAh’lik batarya kapasitesiyle de günü çıkartmak mümkün.

Uygun fiyatlı bir tablet satın almak isteyen kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap verebilecek yapıda bir performans sunan Exper EasyPad T8E’ye sahip olmak isterseniz Buypasa’dan piyasa ortalamasının altında bir tutara temin edebilirsiniz. %0 satış komisyonu, ücretsiz online mağaza gibi ezber bozan kampanyalarla e-ticaret sektörüne hızlı bir giriş yapan bu sanal pazar platformu, ücretsiz kargo ve hızlı teslimat olanaklarının dışında, diğer ürün kategorilerinde olduğu gibi elektronik ürünler kategorisinde de en uygun fiyat garantisi sunuyor. Cihazın kampanyalı fiyatını görmek isterseniz https://buypasa.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle