Abiye Elbise Alırken Bunlara Dikkat!

Abiye Elbise Alırken Bunlara Dikkat!


Her kadın davetlerde dikkat çekip tüm gözlerinde üstünde odaklanmasını ister, bunu başarmak için de saçınızdan ayakkabınıza kadar kusursuz olmanız gerekir.

Gecenin en şık kadını olmak istiyorsanız birçok deneme yapmalısınız, hatta bunu asla giymem diyebileceğiniz elbiseleri bile denemelisiniz. Zaten en iyi sonuçlarda bu asla denenmeyen elbiselerden çıkmaktadır.

İlk şart ise vücudunuza uygun, kesimi düzgün, mevsimsel bir renk seçimi ile kombine edilmiş bir abiye elbise bulmaktır.

Bir model o senenin modası diye ısrarcı olmamalısınız. Bilindiği üzere straplezler bu senenin modası fakat sizin vücudunuz hafif topluysa göğüs kısmınız geniş omuzlarını dar ise straplez sizin vücudunuzda tam bir facia ile sonuçlanacaktır. Hâlbuki bu tarzda bir vücudunuz varsa, boynu tasmaya andıran şekilde saran, bunun yanında omuzları açık model sizin tüm kusurlarınızı örtebilir, kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olabilir.

Sırt ve bacak dekoltesi bir kokteyl elbisesinde harika durabildiği gibi oldukça kötü görünmenize de yol açabilir. Bu sebeple dekolte boyunu kesinlikle abartmamak gerekiyor. Vücudunuzun en beğendiğiniz noktasının dekoltesi yapıp o bölgeyi hafif öne çıkarmak yeterli olacaktır.

Straplez kesim her sezon modadır, tek omuz veya geometrik kesimli modeller kullanabilirsiniz. Ayrıca klasik yerine her daim daha iddialı modeller kullanmalısınız. İddialı olmakla abartmamak arasındaki ince çizgiyi aşmadan tabi…

Online alışverişi tercih ediyorsanız geniş bir ürün yelpazesine sahip olan https://buypasa.com adresini ziyaret ederek tüm modelleri inceleyebilir, dilerseniz senenin en moda abiye elbiselerini uygun ödeme imkanı ve ücretsiz kargo avantajı ile sipariş edebilirsiniz.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle