Apple Watch Raflardaki Yerini Aldı

Apple Watch Raflardaki Yerini Aldı


Apple’ın geçtiğimiz yıl 9 Eylül’de düzenlenen iPhone 6 ve iPhone 6 Plus ile öne çıkan etkinliğinde sürpriz olarak tanıttığı Apple Watch tanıtımından yaklaşık 8 ay sonra ilk olarak Nisan ayında satışa sunulmuştu. Ancak Apple, ne yazık ki yeni akıllı saatini bir türlü ülkemizde satışa sunamamıştı.

Aradan geçen 3 ayın ardından bugün itibari ile Apple, resmi olarak ülkemizde satışa sundu ve tanıtım yıl dönümüne 40 gün kala Apple Watch, Türkiye Apple Store ve Apple Online Store’daki yerini aldı.

Apple Watch, sunduğu özellikler, her zevke ve ortama uygun kasa ve kayış seçenekleriyle piyasadaki en iyi akıllı saatlerden biri. Güçlü uygulama desteği ve aktivite takip yetenekleriyle de göze çarpan Apple Watch tam 38 farklı kayış sunuyor. Apple Watch’un kendisi, kadın veya erkek saati olarak sınıflandırılmıyor ancak firma, bunu yapmak isteyenler için bir kayış piyasası oluşturmuş durumda.

Watch, çağrı alma ve gönderme işlerini üzerindeki hoparlör ve mikrofon yoluyla başarıyla yapabiliyor. Gelen mesajları ise tarayarak size kolayca seçebileceğiniz cevap seçenekleri sunmaya çalışıyor.

Arkadaşlarınıza mesajdan öte, garip şeyler göndermeniz de mümkün. Örneğin resimler çizip göndermenize veya titreşim kodu göndermenize izin veriliyor. Kalp ritminizi gönderip, karşı tarafın kalp ritminizle titremesini sağlayabiliyorsunuz.

Ülkemizde kısa bir süre önce raflardaki yerini alan Apple Watch’a sahip olmak isterseniz https://buypasa.com adresinden temin edebilirsiniz. %0 satış komisyonu, ücretsiz sanal mağaza, ücretsiz sanal pos gibi sıra dışı kampanyalarla e-ticaret sektörüne hızlı bir giriş yapan bu sanal pazar platformu, ücretsiz kargo ve hızlı teslimat olanaklarının dışında, birçok ürün kategorisinde olduğu gibi elektronik ürünler kategorisinde de en uygun fiyat garantisi sunuyor.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle