Avon İndirimlerini Kaçırmayın!

Avon İndirimlerini Kaçırmayın!


1886 yılından günümüze, “Kadınların Kadınlar İçin Çalıştığı” şirket sloganıyla dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca kadının yaşamına güzellik katan AVON, dünyanın önde gelen güzellik markalarından biridir.

Kurucusu David H. McConnell tarafından Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulan AVON, günümüzde 100’den fazla ülkede toplam 6 milyonun üzerinde Temsilcisi ve 10 milyon $’lık cirosuyla dev bir doğrudan satış şirketidir. Dünyada saniyede 4 AVON ruj satılmaktadır.

Merkezi New York’ta bulunan AVON’un ürün gamında, AVON Color, ANEW, Skin-So-Soft, Advance Techniques gibi birçok ünlü makyaj, parfüm, cilt bakımı, güzellik, moda ve ev ürünü markası yer almaktadır. Dünyada başka hiçbir kozmetik markasının AVON kadar çok sayıda kendi ismini taşıyan ürünü yoktur.

AVON’u tüm rakiplerinden farklı kılan en önemli unsur ise, ilk günden bugüne iş modelinin kadınların güçlenmesi üzerine kurulmuş olması ve 125 yıldan fazla süredir “Dünya kadınlarının kişisel gereksinimlerini, ürün ihtiyaçlarını ve hizmet beklentilerini en iyi anlayan ve karşılayan şirket olmak” vizyonuna sadık kalmış olmasıdır.

Bu amaçla her gün daha iyi ve kaliteli ürünleri tüketicileriyle buluşturmak için kendiyle yarışan AVON, Şangay’da ve New York’ta bulunan ve 350’den fazla bilim adamı ve araştırmacının görev yaptığı AR-GE Merkezlerinde, güzellikle bilimi buluşturarak her gün daha yüksek teknoloji ve kalitede ürünler geliştirmektedir.

AVON’un kadın, toplum ve çevreye yönelik hassasiyeti, dünya çapında yürütüğü birçok sosyal sorumluluk kampanyasıyla desteklenmiş, sürdürülebilirlik alanında dünya çapında birçok önemli ödülün sahibi olmuştur.

Avon markalı ürünlere çok uygun fiyatlarla sahip olmak isterseniz https://buypasa.com adresinden satın alabilirsiniz. Ücretsiz sanal mağaza, komisyonsuz satış, ücretsiz sanal pos gibi daha önce eşine rastlanmamış kampanyalarla e-ticaret sektöründe dikkatleri üzerine çeken bu sanal pazar platformu, ücretsiz kargo ve hızlı teslimat olanaklarının dışında, birçok ürün kategorisinde en uygun fiyat garantisi sunuyor.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle