Casper VIA V9, Android 5.1 Lollipop Sürümüyle Satışta

Casper VIA V9, Android 5.1 Lollipop Sürümüyle Satışta


Casper VIA V9, tasarımıyla iddialı bir model. 6.4 mm inceliğindeki kasası ve bu kasanın sadece 124 gram ağırlığında olması telefonun büyük artıları arasında yer alıyor.

VIA V9, yekpare bir kasadan oluştuğu için haliyle arka kapak açılmıyor ve dolayısı ile bataryayı değiştiremiyorsunuz. MicroSD ve SIM kart slotları telefonun sağ kenarına konumlandırılmış. Yine bu kenarda güç butonu bulunuyor. Telefonun sol tarafında ise ses butonları bulunuyor.

Google’ın Android 5.1 Lollipop sürümüyle gelen Casper VIA V9, kullanıcılarına en son Android deneyimini sunuyor.

Ürün referans Android arayüzünün üzerine yüklenen diğer Casper modellerindeki launcher ile geliyor. Bu launcher ise sistem kaynaklarını az tüketen, hızlı çalışan bir launcher.

MediaTek MT6752M işlemcinin tercih edildiği telefonda, 8 çekirdekli ve 1.50 GHz hızında çalışan Cortex A53’ü görüyoruz. Bunu 2 GB gibi yeterli bir RAM’le destekleyen telefon, grafik hanesinde de 700 MHz’lik Mali-T760’ı bizlere sunuyor. 2500 mAh kapasitesinde bataryaya sahip VIA V9’un dahili hafızası ise 16 GB…

Akıllı telefon piyasasına kısa bir süre önce giriş yapan, tasarımından arayüzüne, teknik kadrosundan performansına ve fiyatına kadar tamamen dengeli ve güzel bir model olan Casper VIA V9’a sahip olmak isterseniz https://buypasa.com adresinden piyasa ortalamasının altında bir tutara temin edebilirsiniz. %0 satış komisyonu, ücretsiz sanal mağaza, ücretsiz sanal pos gibi sıra dışı kampanyalarla e-ticaret sektörüne hızlı bir giriş yapan bu sanal pazar platformu, ücretsiz kargo ve hızlı teslimat olanaklarının dışında, birçok ürün kategorisinde olduğu gibi elektronik ürünler kategorisinde de en uygun fiyat garantisi sunuyor.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle