Erkek Giyimde Neler Tercih Edilmeli?

Erkek Giyimde Neler Tercih Edilmeli?


Son senelerde erkeklerin de giyimde modayı yakında takip etmeye başlaması ile bu anlamda çeşitlilik oldukça artmış durumda. Peki, bu ürün çeşitliliği arasından erkek giyimde neler tercih edilmeli, nelere dikkat edilmeli, nereden alışveriş yapılmalı?

Kıyafetin üzerinize oturmasına özen gösterin
Şıklık için en önemli ayrıntı gardırobunuzdaki parçaların üzerinize oturmasını sağlamak. Kıyafetlerinizin bedeninize oturmasına özen gösterin, ne çok dar ne de çok bol kıyafetleri tercih edin. Üzerinize oturmayan kıyafetler bulaşıcı hastalık gibidir, hemen kendinizi tedavi edin ve terzinin yolunu tutun!

Sade olun
Gardırobunuzdaki kıyafetlerin üzerinizde güzel görünmesini istiyorsanız abartılı olmaktan kaçının ve sadelik anahtar kelimeniz olsun. Üçten fazla aksesuar kullanmamaya veya giydiğiniz kıyafetin tamamının üç rengi geçmemesine özen gösterin.

Günlük kıyafet anlayışınızı değiştirin
Günlük kıyafetler sıkıcı olmak zorunda değil. Kareli, renkli gömlekler, polo yaka tişörtlerle de günlük kıyafetlerinize renk katabilirsiniz.

Kıyafetinizi tamamlarken dikkat edin
Bazı kazaklar ince kumaşlıdır, bazıları kalın ve dökümlü. İnce kumaşlı süveter veya kazaklar ipek kumaşlı, şık pantolonlarla kombine edilebilir. Ancak asla dökümlü bir kazağı şık bir gömlekle tamamlamayın, bu tip bol, spor kazakları kargo pantolonlarla veya jeanlerle kombinleyebilirsiniz.

Alışverişe yalnız çıkmayın
Eşinizle, sevgilinizle veya zevkine güvendiğiniz bir arkadaşınızla alışverişe çıkın, dışarıdan bir göz önemlidir.

Detayları atlamayın
Kıyafetinizi kendi stilinize uygun ve sizi yansıtan küçük ayrıntılarla renklendirin. Bu detaylar, kol düğmeleri, atkılar ve küçük aksesuarlar olabilir ayrıca kravatı bağlama şekliniz bile size farklı bir hava katacaktır.

Gelelim nereden alışveriş yapılabileceği konusuna… Online alışverişin nimetlerinden faydalanmak sizi de cezbediyorsa Buypasa’yı favorileriniz arasına ekleyebilirsiniz. %0 satış komisyonu, ücretsiz sanal mağaza, ücretsiz sanal pos gibi ezber bozan kampanyalarla e-ticaret sektörüne hızlı bir giriş yapan bu sanal pazar platformu, ücretsiz kargo ve hızlı teslimat olanaklarının dışında, erkek giyim kategorisinde en uygun fiyat garantisi sunuyor. Daha ayrıntılı bilgi için https://buypasa.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle