Hopi Nedir, Nasıl Paracık Kazanılır?

Hopi Nedir, Nasıl Paracık Kazanılır?


Hopi, birçok mağazanın fırsatlarını takip edebileceğiniz bir uygulama. Ayrıca Hopi kullanarak yaptığınız alışverişlerde ekstra indirim ve Paracık adı verilen puanları kazanabilirsiniz.

Hopi’nin bir diğer özelliği ise anlaşmalı olduğunuz mağazaların alışveriş kartlarını uygulama içerisinde saklayabiliyor olmanız.

PARACIK NEDİR, NASIL KAZANILIR?
Hopi uygulaması size mağazalardaki fırsatları sunarken aynı zamanda yapacağınız alışverişlerden Paracık adında puanlar da kazandırır. Bu puanlar her mağazaya ve fırsata göre değişkenlik gösterir.

1 Paracık = 1 TL
Yani; Hopi size kampanyalardan %20, %40 vs. indirim sağlamak yerine yapacağınız alışverişlerden (her kampanyaya göre değişen) Paracık kazandırır. Daha sonra bu paracıkları katlanan başka fırsatlarda kullanabilirsiniz. Örneğin; yaptığınız bir alışverişten kazandığınız 40 Paracık’a sahipsiniz. Daha sonra Turkcell’in bir kampanyasında bu paracıklar 3 katına çıkabilir.

HOPİ ÜYE MARKALAR VE MAĞAZALAR
Hopi‘nin üye markalarının sayısı her geçen gün artıyor. Şu ana kadar Hopi’de yer alan ve kısa süre içinde Hopi içinde yer alacak markalar; Altınbaş, Altınyıldız Classics, Avis, Banana Republic, Beymen, Beymen Club, Beymen Business, Bimeks, Boyner, YKM, Budget, Divarese, Digiturk, Dry Center, Fabrika, Finspor, GAP, İDO, Joker, Kahve Dünyası, Marks&Spencer, Morhipo, MNG Kargo, Network, Opmar Optik, Port Vale, Que, Silk&Cashmere, Turkcell, Yargıcı olarak sıralanıyor.

Ayrıca online alışveriş tutkunları tüm bu markalara ait ürünleri Buypasa – Hopi iş birliği sebebiyle indirimli olarak https://buypasa.com üzerinden satın alabilme şansına sahip. %0 satış komisyonu, ücretsiz sanal mağaza, ücretsiz sanal pos gibi sıra dışı kampanyalarla e-ticaret sektörüne hızlı bir giriş yapan bu sanal pazar platformu, ücretsiz kargo ve hızlı teslimat olanaklarının dışında, birçok ürün kategorisinde en uygun fiyat garantisi sunuyor.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle