Jabra Sport Wireless+ Sporseverler İçin Hazırlanmış Bir Kulaklık

Jabra Sport Wireless+ Sporseverler İçin Hazırlanmış Bir Kulaklık


Müzik dinlemek, birçok sporseverin olmazsa olmazı… Ancak sporcular, spor yaparken bu konuda büyük sıkıntı yaşayabiliyorlar. Zira spor için üretilen kulaklıklar yalnızca ses kalitesiyle değil, ergonomi olarak da iyi yönde tasarlanmış olmalılar. Hatta ergonomi, yer yer ses kalitesinden daha ön sıralara çıkabiliyor. Jabra’nın Sport Wireless+ modeli de bu anlamda sporseverlere için hazırlanmış bir kulaklık özelliğini taşıyor.

Kablosuz yapıda olan kulaklık Bluetooth 3.0 standardını kullanıyor ve cep telefonunuzla kolaylıkla Bluetooth üzerinden bağlanıyor. Kulaklıkta dahili herhangi bir hafıza yok. Bu nedenle MP3 çalar gibi kullanamıyorsunuz. Sport Wireless+, cep telefonunuzdaki şarkıları Bluetooth üzerinden dinleyebileceğiniz bir kulaklık olarak tasarlanmış.

Jabra‘nın bu kulaklığı pek çok şarta karşı dayanıklı olarak geliştirilmiş. Sporcuların aktif koşulları göz önünde alındığında bu, kulaklığa pozitif bir katkı sağlıyor. Sağlam gövdesiyle darbelere karşı dayanıklı yapıda olan kulaklık, ayrıca kablosunun sağlamlığına karşı da Jabra tarafından defalarca test edilmiş. Öte yandan özellikle açık alanda koşu yapan sporcuların sık karşılaştığı yağmurdan da etkilenmeyen kulaklık, kum ve toz gibi faktörlere de direnç gösteriyor. Bu arada kulaklığın su geçirmez değil, suya dayanıklı olduğunu belirtelim.

Sport Wireless+, her ne kadar dahili bir hafızaya yer vermese de üzerinde bir FM alıcı bulunuyor. Böylece kulaklığı cep telefonunuza bağlamadığınızda radyo dinleyebilirsiniz. Kulaklık üzerindeki butonlar ile sesi ayarlayabilir ve radyo kanalları arasında da dolaşabilirsiniz.

Toplamda 120 saate kadar bekleme süresi sunan Jabra Sport Wireless+ kulaklığa sahip olmak isterseniz Buypasa’dan piyasa ortalamasının altında bir tutara temin edebilirsiniz. %0 satış komisyonu, ücretsiz online mağaza gibi ezber bozan kampanyalarla e-ticaret sektörüne hızlı bir giriş yapan bu sanal pazar platformu, ücretsiz kargo ve hızlı teslimat olanaklarının dışında, diğer ürün kategorilerinde olduğu gibi elektronik ürünler kategorisinde de en uygun fiyat garantisi sunuyor. Ürünün kampanyalı fiyatını görmek isterseniz https://buypasa.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle