Kulaklıkta Kalite ve Uygun Fiyat Creative HITZ MA2300 ile Bir Arada

Kulaklıkta Kalite ve Uygun Fiyat Creative HITZ MA2300 ile Bir Arada


Yeni bir kulaklık setiyle müzikseverlerin karşısına çıkan Creative, bu anlamda başarılı cihazlar üretmeye devam ediyor. HITZ MA2300 modeliyle kullanıcılara farklı renk seçenekleri sunan Creative, böylece müzikseverlerin tarzını yansıtmasına olanak tanıyor.

Kulak üstü sürücülerin son dönemde oldukça moda olduğu aşikar. HITZ MA2300 de bu modayı takip ediyor. Üzerinde bir mikrofon bulunduran kulaklık, mobil ortamlara da uygun. Böylece cep telefonunuza gelen çağrıları da cevaplayabiliyorsunuz.

30 mm’lik sürücüleriyle kulağa tam olarak oturan set, kulak yastıklarıyla rahatlık sunuyor. Bombeli bir yapıda olan kulak yastıkları, böylece kulağa tam olarak yaslanıyor. Bu yapıda tasarlanmasıyla ses izolasyonunu maksimuma taşımayı hedefleyen geliştiriciler, bunda gayet başarılı olmuşlar.

Kulaklık ağırlığı 138 gram . Böylece uzun kullanımlar sonrası rahatsızlık vermiyor. 1.2 metrelik kablo da oldukça uygun, ne uzun ne kısa. Kablo yapısıyla da karışıklıkları da engelleyen kulaklık, kablosu üzerinde bulundurduğu mikrofon ve tuş sayesinde cep telefonunuza gelen çağrıları cevaplayabilmenizi de sağlıyor.
Diğer yandan müzik dinlerken gelen çağrıları da kablo üzerindeki kontrol birimiyle kulaklığa alabiliyorsunuz. Mikrofonuyla da iyi performans gösteren set, temiz bir görüşme yapabilmenizi sağlıyor.

Uygun fiyata kaliteli bir kulaklık sahibi olmak adına, Creative’in HITZ MA2300 model bu harika kulaklığını satın almak isterseniz Buypasa’dan piyasa ortalamasının altında bir tutara temin edebilirsiniz. %0 satış komisyonu, ücretsiz online mağaza gibi ezber bozan kampanyalarla e-ticaret sektörüne hızlı bir giriş yapan bu sanal pazar platformu, ücretsiz kargo ve hızlı teslimat olanaklarının dışında, diğer ürün kategorilerinde olduğu gibi elektronik ürünler kategorisinde de en uygun fiyat garantisi sunuyor. Ürünün kampanyalı fiyatına ulaşmak isterseniz https://buypasa.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle