Loafer ve Espadril, Yaza Uygun Ayakkabı Arayanların Tercihi…

Loafer ve Espadril, Yaza Uygun Ayakkabı Arayanların Tercihi…


Dost başa herkes ayağa bakar. Kavurucu sıcakları rahat, havadar ve şık geçirmeniz için size iki sihirli kelime: Espadril ve loafer…

Yaz ayları için üretilen öyle tekstil ürünleri vardır ki, yaz sonunda bir bakmışsınız sadece onları giymişsiniz. İşte “loafer” ve “espadriller” de bu yaz ayağınızda paralanacak şekilde rahat, pratik ve son derece yazlık seçimlerdir. Erkekler öyle rahat eder çünkü çorap giymeye gerek bile duymazlar. Bu sayede yaz sıcakları ayaklarda oldukça konforlu geçer.

Loafer” yani ince deri ya da süetten yapılan, lastik tabanlı, kolayca kıvrılan hafif bağcıksız ayakkabılardandır. Car Shoe da denilen bu ayakkabıların müdavimi olabilirsiniz. Espadril ise yine aynı tarz bağcıksız giyilen ayakkabılardır. Keten ya da koton hava alan kumaştan, hasır tabanlı hafif, yazlık ayakkabılardır.

İnci, Ralph Lauren, Hugo Boss, Divarese, Hotiç, Matras,U.S Polo Assn., Zara, Network, H&M, Hogan, Derimod, Lumberjack, Prada, W collection, Beymen, Tween, Pierre Cardin, Fred Perry, Avva ve Tommy Hilfiger markalı ayakkabıları gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Mağaza mağaza gezmek size göre değilse https://buypasa.com üzerinden beğendiğiniz ürünleri en uygun fiyat garantisi ile satın alabilir, ücretsiz kargo avantajından faydalanabilirsiniz.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle