Nike Air Max 2015 Modelleri

Nike Air Max 2015 Modelleri


Air hava yastıklamasıyla başta koşucular olmak üzere geniş bir hayran kitlesi yaratmayı başaran Air Max ayakkabılar 30 yıldır süren gelişimine devam ediyor. Nike Air Max 2015 yine cesur bir tasarımla karşımızda. Öncelikle tüm tabana yayılan Air Max yastıklaması sayesinde üst düzey konfor sağlıyor. Bu yumuşak yastıklama koşu sırasında oluşan baskıyı en aza indirerek konforlu bir koşu deneyimi yaşamanıza katkı sağlıyor. Hava tüpleri şeklindeki yastıklama ekstra esneklik sağlarken Waffle taban güçlendirilmiş yol tutuşu sağlıyor.

Yumuşak, konforlu ve ayağı tam saran yeni üst yüzey koşucuların ihtiyaçlarına cevap verebilmek için özel olarak tasarlandı. İlk kez bir Air Max ayakkabıda karşımıza çıkan gözenekli üst yüzey sayesinde esnek, hafif, nefes alabilen dayanıklı bir destek sağlanırken ayakkabı eskisinden daha hafif hale gelmiş. Air Max 2015′te görür görmez dikkatinizi çekecek Flywire kabloları koşu sırasında gerekli desteği sağlarken ayağın hareketlerini gereğinden fazla kısıtlamıyor. Kısacası Nike Air Max 2015 dinamik fit özelliğiyle ayağın hareketlerine uyumlu bir şekilde destek sağlıyor. Ayakkabının arka kısmında göreceğiniz ekstra destekle ayak topuğu sabitlenerek ayakkabıyla ayağınız arasındaki bağlantı noktası kuvvetlendiriliyor.

En yeni Nike Air Max modellerini indirimli fiyatlarla https://buypasa.com adresinden satın alabilirsiniz. %0 satış komisyonu, ücretsiz sanal mağaza, ücretsiz sanal pos gibi sıra dışı kampanyalarla e-ticaret sektörüne hızlı bir giriş yapan bu sanal pazar platformu, ücretsiz kargo ve hızlı teslimat olanaklarının dışında, birçok ürün kategorisinde en uygun fiyat garantisi sunuyor.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle