Outdoor Pazarının Lideri: The North Face

Outdoor Pazarının Lideri: The North Face


1966’da iki tane uzun yürüyüş hayranı San Fransisco’nun kalbi North Beach’de dağcılık perakende mağazası açtı. Şirket kısa zamanda yüksek performanslı tırmanma ve sırt çantası ekipmanları perakende satıcısı North Face olarak tanındı. 1968’de North Face kendi markasını taşıyan yüksek performanslı dağcılık malzemeleri ve ekipmanlarını tasarlamaya ve üretmeye başladı ve 1980’lerin başında ürün gamına extrem kayak giyimini de ekledi. On yılın sonunda, North Face ABD’de kapsamlı bir yüksek performanslı dış giyim, kayak kıyafetleri, uyku tulumları, çantalar ve çadırların tek sağlayıcısı olmuştu.

1996 baharında, North Face spor giyimi piyasasına gelişmiş materyalden, yenilikçi bir şekilde üretilmiş yüksek performanslı spor giyim koleksiyonuna sahip Tekware markasıyla giriş yaptı. Tekware koleksiyonu kaya tırmanıcılarına, backpacker’lara, uzun yürüyüş yapanlara, uzun mesafe koşuculara ve outdoor meraklılarına en yüksek uyum ve fonksiyon sağlamak üzere tasarlanmıştı. Senenin ilerleyen zamanlarında, Şirket A-5 Adventures, Inc.’ı satın alarak, dağcılıkta tırmanışta gece kalabilmeyi sağlayan malzeme ve diğer büyük duvar tertibatlarını da ekledi. North Face trekking ve uzun mesafe koşu ayakkabı serisini 1999 baharında piyasaya sürdü.

Şimdi, outdoor sektörüne girdikten 38 yıl sonra, North Face geniş bir performans aparat, ekipman ve ayakkabı serisi sunmaktadır. Pazarda teknik olarak en gelişmiş ürünleri sunan North Face dünyada kendini kanıtlamış tırmanıcıların, dağcıların, extrem kayakçıların, snowboardcuların ve gezginlerin tercihi olmuştur.

Siz outdoor’un limitlerini zorlayabilesiniz diye, tasarımlarında kendi limitlerini zorlayan The Nort Face’in birbirinden şık ürünlerine indirimli fiyatlarla sahip olmak isterseniz https://buypasa.com adresinden satın alabilirsiniz. Ücretsiz sanal mağaza, komisyonsuz satış, ücretsiz sanal pos gibi daha önce eşine rastlanmamış kampanyalarla e-ticaret sektöründe dikkatleri üzerine çeken bu sanal pazar platformu, ücretsiz kargo ve hızlı teslimat olanaklarının dışında, birçok ürün kategorisinde en uygun fiyat garantisi sunuyor.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle