Panasonic’den Outdoor Fotoğraf Makinesi: DMC-FT5

Panasonic’den Outdoor Fotoğraf Makinesi: DMC-FT5


Aktif yaşam koşulları için yaratılmış bir fotoğraf makinesi olan Panasonic DMC-FT5, dayanıklı yapısıyla zorlu koşullar için uygun. Bu sayede ekstrem sporlarla meşgul olan kullanıcılar tarafından da tercih edilebilecek olan Panasonic DMC-FT5, sağlam kasası ve hava geçirmez batarya ve SD kart yuvalarıyla birlikte düşmelere ve su geçirmeye karşı direnç gösteriyor. Panasonic DMC-FT5 ile 13 metreye kadar su altına dalabilir ve fotoğraf çekerken diğer yandan yine Full HD video kaydı yaparak su altı yaşamını kaydedebilirsiniz. Bunun yanında 2 metre yükseklikten düşmelere karşı da dayanıklı olan fotoğraf makinesi, tırmanışla ilgili sporcuların da gözdesi olacaktır. Dayanıklı yapısı ve sert hatlarıyla dikkat çeken Panasonic DMC-FT5, şık görünümü ve farklı renkli modelleriyle de dikkat çekici.

Panasonic DMC-FT5, tasarımıyla elde oldukça rahat bir tutuş imkanı sunuyor. Arka yüzeyinde 3.0 inç büyüklüğünde TFT LCD ekran bulunduran Panasonic DMC-FT5, bu ekranıyla dokunmatik özellik sunmuyor. Cihazı ekranın hemen yanındaki butonlar yardımıyla kullanabiliyorsunuz. Sağ yüzeyinde su geçirmemesi için kilitlenebilir bir SD kart ve batarya yuvasına yer verilen Panasonic DMC-FT5, üst kısmında da güç düğmesi, deklanşör ve video kayıt butonlarını bulunduruyor. Leica DC Vario-Elmar lensin sahibi olan Panasonic DMC-FT5, 16.1 megapiksel değerinde fotoğraf çekebiliyor ki, bu da 4608×3456 piksele tekabül ediyor. 28-128 mm odak uzunluğunun yanı sıra 4.6x optik zoom değerine de sahip olan fotoğraf makinesi, 9.3x değerinde de akıllı zoom özelliği sunuyor.

Fotoğrafların yanı sıra Full HD video çekimi de yapabileceğiniz FT5’le çektiğiniz fotoğraf ve videoları anında sosyal ağlara da göndermeniz mümkün. Zira üzerinde yerleşik Wi-Fi özelliği bulunduruyor. Menüleri arasında hemen Wi-Fi ayarlarını yapabilmenizi sağlayan seçenekleri sunan FT5, GPS özelliğini de destekliyor.

Hiçbir koşulda fotoğraf çekmekten vazgeçemeyen kullanıcılar için üretilmiş olan Panasonic DMC-FT5’e sahip olmak isterseniz Buypasa’dan piyasa ortalamasının altında bir tutara temin edebilirsiniz. %0 satış komisyonu, ücretsiz online mağaza gibi ezber bozan kampanyalarla e-ticaret sektörüne hızlı bir giriş yapan bu sanal pazar platformu, ücretsiz kargo ve hızlı teslimat olanaklarının dışında, diğer ürün kategorilerinde olduğu gibi elektronik ürünler kategorisinde de en uygun fiyat garantisi sunuyor. Ürünün kampanyalı fiyatını görmek isterseniz https://buypasa.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle