Plantronics BackBeat Fit Kulaklık, Fitness Yaparken Yanınızda

Plantronics BackBeat Fit Kulaklık, Fitness Yaparken Yanınızda


Söz konusu spor olduğunda aksesuarlar büyük önem arz ediyor. Spor yaparken rahat olmak en önemli noktayken, spor esnasında kullanılan aksesuarların en büyük dezavantajı ise çoğu zaman rahatsız tasarımlara sahip olması. Spor kulaklıkları tasarımları itibariyle her spor tipini yapmak için de uygun değil. Koşu ve fitness için ayrı, yüzme için ayrı kulaklıkların tercih edilmesi gerekiyor. Plantronics BackBeat Fit ise fitness için uygun bir kulaklık olarak dikkat çekiyor.

BackBeat Fit, fitness ile uğraşan sporseverler için uygun bir kulaklık. Boyna asılabilen yapısı ve kulak çevresine sabitlenebilen kulaklıklarıyla rahat bir kullanım sağlıyor. Bluetooth üzerinden telefona bağlayabildiğiniz set, sol tarafta oynat ve duraklat tuşunu, sağ tarafta ise çağrı cevaplama tuşunu bulunduruyor. Böylece spor yaparken telefonunuza gelen aramaları da müziği keserek cevaplayabiliyorsunuz.

BackBeat Fit‘in kulaklıkları tere karşı dayanıklı. Böylece spor esnasında terlediğinizde cihazın bozulmasından endişe duymuyorsunuz. Öte yandan kulağa tam oturan yastıklar da ter dolayısıyla kulağınızdan kayıp düşmüyor.
8 saatlik çalma süresi sunan set, konuşma süresi olarak da 6 saat veriyor. Bu da bir sporcu kulaklığı olarak BackBeat Fit’in pek şarj problemi yaratmayacağını gösteriyor.

Bir yandan fitness yaparken, diğer yandan rahatlıkla müzik dinlemek adına Plantronics BackBeat Fit kulaklığa sahip olmak isterseniz Buypasa’dan piyasa ortalamasının altında bir tutara temin edebilirsiniz. %0 satış komisyonu, ücretsiz online mağaza gibi ezber bozan kampanyalarla e-ticaret sektörüne hızlı bir giriş yapan bu sanal pazar platformu, ücretsiz kargo ve hızlı teslimat olanaklarının dışında, diğer ürün kategorilerinde olduğu gibi elektronik ürünler kategorisinde de en uygun fiyat garantisi sunuyor. Ürünün kampanyalı fiyatına ulaşmak için https://buypasa.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle