Plantronics Voyager Legend, Buypasa’da Kampanyalı Fiyatıyla Satışta

Plantronics Voyager Legend, Buypasa’da Kampanyalı Fiyatıyla Satışta


Oldukça başarılı kulaklıklar üreten firmalardan biri olan Plantronics, özellikle Bluetooth’lu kulaklıklarıyla biliniyor. Voyager Legend, tasarımı itibariyle özellikle uzun telefon görüşmeleri yapan gezginlere hitap eden, oldukça rahat kullanım sunan bir model. Tasarım itibariyle biraz geniş olan Voyager Legend, hem sağ hem sol kulağa rahatça oturabilecek yapıda. Her iki kulak için de kullanım için dönebilen kulak askısına sahip olan kulaklık, ucunda da uzunca bir mikrofon bulunduruyor.

Voyager Legend’ın esnek kulak askısıyla oldukça rahat olduğunu söylemek mümkün. Askının hemen üzerinde bir güç butonu ve ses seviyesini ayarlayabileceğiniz bir başka buton bulunuyor. Alt kısımda ise şarj yuvasını görebiliyoruz. Bu kısım manyetik alana sahip. Böylece konektöre yaklaştırdığınızda hemen şarj yuvasına oturabiliyor.

Kutu içeriğinde farklı kulak yapıları için farklı boylarda kulak pedi de bulunduran cihaz, ayrıca bir de taşıma çantası sunuyor. Bu taşıma çantası yalnızca kulaklığı taşımaya değil, aynı zamanda onu şarj edebilmenizi de sağlıyor. Böylece hali hazırda kulaklığın şarjının yanı sıra ek bir şarj modülü de cihazın yanında hazır.

Bluetooth 3.0 teknolojisiyle bağlanan Voyager Legend, kolaylıkla cep telefonunuzla eşleşebiliyor. Eşleşmenin ardından da görüşmelerinizde rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Üzerindeki mikrofonu ile iyi bir görüşme kalitesi yakalamak mümkün.

7 saatlik konuşma süresi sunan kulaklık, beraberindeki taşıma kutusu ile bunu bir 7 saat daha arttırabiliyor.

Plantronics Voyager Legend kulaklık, özellikleri ile ilginizi çekmeyi başardıysa ve satın almaya karar verdiyseniz Buypasa’dan piyasa ortalamasının altında bir tutara temin edebilirsiniz. %0 satış komisyonu, ücretsiz online mağaza gibi ezber bozan kampanyalarla e-ticaret sektörüne hızlı bir giriş yapan bu sanal pazar platformu, ücretsiz kargo ve hızlı teslimat olanaklarının dışında, diğer ürün kategorilerinde olduğu gibi elektronik ürünler kategorisinde de en uygun fiyat garantisi sunuyor. Ürünün kampanyalı fiyatını görmek isterseniz https://buypasa.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle