Reebok Ayakkabıları İndirimli Fiyatlarla Buypasa’da

Reebok Ayakkabıları İndirimli Fiyatlarla Buypasa’da


Reebok hikâyesi,1895 yılında İngiltere Bolton’da yerel koşu kulübü üyesi olan Joseph William Foster’ın kendisi için bir çift çivili koşu ayakkabısı yapmasıyla başlamıştır. Böylelikle Foster farkında olmadan atletizm tarihine damga vuracak olan ilk “Foster” koşu ayakkabısını yapmış olmaktadır. 1896 yılında ilk pump özellikli ayakkabısı yaparak J.W.Foster adıyla kendi şirketini kurmuştur. 22 yasına geldiğinde ise Foster’ın isi o kadar büyümüştür ki sporu bırakmak durumunda kalmıştır.

1924 yılında Foster ailesi yaz olimpiyatlarında giyilmek üzere “Chariots of Fire” isimli koşu ayakkabılarını yapmıştır. 1933 yılında Foster’ın ölümüyle, oğulları aynı heyecanla ayakkabı yapmaya devam etmişlerdir.1958 yılında J.W.Foster & Sons Ltd. olan şirketin ismi, çok hızlı koşabilen küçük bir Afrika geyiğinden esinlenerek “Reebok” olarak değiştirilmiştir.1979 yılında Joe Foster ve Paul Fireman (outdoor spor malzemeleri distribütörü) tanıştığında Reebok ayakkabıları profesyonel sporcular arasında çoktan popüler olmayı başarmıştır. Paul Fireman’ın uluslararası bir ticaret gösterisinde Reebok ayakkabılarını tanıtmasıyla Reebok Ltd. Amerika’da da faaliyet göstermeye başlamıştır. Fireman, Kuzey Amerika distribütörlüğünü almış ve aynı yıl Amerika’da üç koşu ayakkabısı tanıtmıştır. Ayrıca bu üç koşu ayakkabısı 60 dolarlık fiyatıyla dönem pazarının en pahalı ayakkabıları olmuşlardır.

1984’te Paul Fireman, Reebok firmasını Foster ailesinden almıştır ve Reebok eskisinden de yoğun bir sponsorluk faaliyetine girmiştir. 1989’da Reebok ERS (Energy Return System) ve Pump teknolojilerini geliştirmiştir. 1995’te Reebok firmasının 100.yılı, 170 distribütörlük sahibi ve çok sayıda spor fitness ilklerinin yaratıcısı olmanın gururu içerisinde kutlanmıştır.

Günümüzde 500’ün üzerinde sporcu, 100’den fazla takım ve pek çok küresel ikonun bulunduğu küresel bir marka haline gelen Reebok firmasının birbirinden şık kreasyonlarına indirimli fiyatlarla sahip olmak isterseniz https://buypasa.com adresinden satın alabilirsiniz. Ücretsiz sanal mağaza, komisyonsuz satış, ücretsiz sanal pos gibi daha önce eşine rastlanmamış kampanyalarla e-ticaret sektöründe dikkatleri üzerine çeken bu sanal pazar platformu, ücretsiz kargo ve hızlı teslimat olanaklarının dışında, birçok ürün kategorisinde en uygun fiyat garantisi sunuyor.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle