Samsung’tan Harika Bir Kompakt Fotoğraf Makinesi: NX300

Samsung’tan Harika Bir Kompakt Fotoğraf Makinesi: NX300


Piyasaya sürülen her stil sahibi kompakt fotoğraf makinesinin görünümü ve özellikleriyle heyecanlanan fotoğraf severlere bir bomba da Samsung’dan geldi. NX300 modelinin tanıtılmasıyla birlikte fotoğraf tutkunlarının odak merkezine yerleşmeyi başaran Samsung, NX300 ile kullanıcılarına çok şey vadediyor.

Samsung NX300, kompakt fotoğraf makinesi kategorisinin sınırlarını genişletmeye devam eden bir fotoğraf makinesi. Dış görünüşüyle retro bir tasarım sunan NX300’ün ele rahatlıkla oturan bir gövdeye sahip. Siyah ve beyaz renk seçenekleriyle kullanıcılara sunulan cihaz, üst ve alt kısmında yer verdiği gümüş renkli alanıyla ise, tasarımını güçlendiriyor. Cihaz yine üst tarafında, harici bir flaş alanı bulunduruyor. Bu alana NX300’ün kutusundan çıkan LED flaşı takarak gece çekimlerinde de başarı kaydedebiliyorsunuz.

20.3 megapiksel değerinde APS-CMOS sensörü ile 5472×3648 piksel çözünürlüğünde harika fotoğraflar çekebilmenize imkan tanıyan NX300, beraberinde getirdiği objektifi ile 1080p değerinde Full HD video kaydedebilmenize de fırsat veriyor. Samsung NX300‘ün en çok dikkat çeken yanı ise, dünyanın ilk 3D fotoğraf ve video çekebilen tek objektifli sistemini sunuyor olması. Hem 3D fotoğraflar hem de yine 3D ve Full HD kalitesinde video kaydı yapabileceğiniz Samsung 45 mm 2D/3D objektif kiti, ayrı olarak satın alınabiliyor ve gövdeye entegre edilerek rahatlıkla kullanılabiliyor. Objektif, üzerinde bulundurduğu 2D/3D seçeneği sayesinde seçim özgürlüğü sunuyor.

Üzerinde 3.31 inç genişliğinde, yani 84 mm’ye tekabül eden bir büyüklükte AMOLED ekrana yer veren NX300, bu ekranıyla elbette dokunmatik özelliği destekliyor. Böylece menüler arasında dokunarak dolaşabiliyor, fotoğraf çekim esnasında odağınızı parmağınızın ucuyla seçebiliyorsunuz. Ayrıca deklanşörün yanında göreceğiniz Direct Link butonuna tıklayarak Wi-Fi bağlantısı ile fotoğraflarınızı sosyal ağlar üzerinden paylaşabiliyorsunuz.

Tasarımı ve özellikleri ile profesyonel fotoğrafçılara göz kırpan Samsung NX300’e sahip olmak isterseniz Buypasa’dan piyasa ortalamasının altında bir tutara temin edebilirsiniz. %0 satış komisyonu, ücretsiz online mağaza gibi ezber bozan kampanyalarla e-ticaret sektörüne hızlı bir giriş yapan bu sanal pazar platformu, ücretsiz kargo ve hızlı teslimat olanaklarının dışında, diğer ürün kategorilerinde olduğu gibi elektronik ürünler kategorisinde de en uygun fiyat garantisi sunuyor. Ürünün kampanyalı fiyatını görmek isterseniz https://buypasa.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle