Sebamed Ürünleri Koruyucu pH 5.5 Özelliği Taşıyor

Sebamed Ürünleri Koruyucu pH 5.5 Özelliği Taşıyor


Sebamed, yılların verdiği uzmanlık ve deneyimleri ile Sebamed ürünlerini yapılan araştırmalar ve gözlemler sonucunda en mükemmel formülasyonla yeryüzüne sunmuştur. Almanya başta olmak üzere gelişmiş ülkelerde bulunan Sebamed laboratuvarları insan cildi ve insan cildinin ihtiyaçları üzerine çalışmalarını sürdürmektedir.

Neden Sebamed?

Sebamed, ürünlerinin pH 5.5’ı değerinde, cilt temizlik ve bakım ürünleri dizisinden oluşur.

Cilt bakımı ve sağlığı alanında tecrübeli tıp çevreleri tarafından onaylanan, güvenilen ve kabul edilen bir üründür.

Sabun ve alkali içermeyen geniş bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Koruyucu pH 5.5 özelliği ile asit örtüsünü korur.

Cilt temizleyici ürünler hassas ve etkili sonuçlar kazandırır. Yıkamanın ardından ciltte bıraktığı duygu benzersizdir; cilt yumuşak ve dinçtir. Sebamed, temizlik kokusunu uzun süre korur.

Yeni geliştirilmiş ve piyasaya sunulmuş tüm Sebamed ürünleri, laboratuvar ortamında gönüllü insanların cildinde test edilir, deney hayvanları kullanılmaz.

Çevre ile dosttur, ekolojik ve doğal dengeye zarar vermez. Kullanmış olduğu ürün ambalajları hem karton, hem de camı geri dönüşümlüdür.

160 asistan ve 90’dan fazla sayıda dermatoloğun ve bilim adamının klinik test sonuçları, Almanya’da ve diğer ülkelerde çeşitli bilim dergilerinde ve makalelerde yayınlanmaktadır. Bu konuda en geniş klinik ve bilimsek dokumana sahip ürün Sebamed’tir.

Sebamed’in 65 ülkede ve 5 kıtada dermatologlar ve bilim insanları tarafından tavsiye edilmesinin nedeni; hem günlük ve gün içi kullanıma uygun olması, hem de klinik tabloda tedaviye yardımcı olarak kullanılabilirliğidir.

Dünyanın en çok tercih edilen cilt bakım ürünü markalarından olan Sebamed’in tüm ürünlerine indirimli fiyatlarla sahip olmak isterseniz https://buypasa.com adresinden satın alabilirsiniz. Ücretsiz sanal mağaza, komisyonsuz satış, ücretsiz sanal pos gibi daha önce eşine rastlanmamış kampanyalarla e-ticaret sektöründe dikkatleri üzerine çeken bu sanal pazar platformu, ücretsiz kargo ve hızlı teslimat olanaklarının dışında, birçok ürün kategorisinde en uygun fiyat garantisi sunuyor.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle