Sporcu Müzikseverlerin Kulaklık Tercihi: BackBeat GO2

Sporcu Müzikseverlerin Kulaklık Tercihi: BackBeat GO2


BackBeat GO2, şık tasarımı ve son derece iyi ses performansıyla başarılı bir Bluetooth’lu kulaklık seti. Kablosuz yapısı sayesinde hem şık görünen hem de kullanım kolaylığı sunan cihaz, ilk bakışta oldukça çekici görünüyor. Siyah renkli modelinin yanı sıra beyaz renkli modele de sahip olan BackBeat GO2, Bluetooth yoluyla telefon ve tablet gibi cihazlarınızla bağlanıp hareket halindeyken sizi müziğe bağlıyor.

Tasarımıyla oldukça ilgi çekici duran cihaz, iki kulaklık ve onları birbirine bağlayan bir kablodan oluşuyor. Kulak sürücüleri biraz büyük yapıda, zira içinde bataryalarını taşıyor. Kulaklık ergonomisiyle her ne kadar rahat olsa da, yine de tasarımıyla bir parça kaba bulunabilir.

Kablosu üzerinde mini kontrol ünitesi de bulunduran BackBeat GO2, bu ünite üzerinden sesi açıp kısmanıza, şarkılar arasında geçiş yapmanıza ve çağrıları cevaplayabilmenize olanak tanıyor. BackBeat GO2 kulağınızda müzik dinlerken, o sırada gelen çağrıyı ortadaki minik tuşa basarak alabiliyor ve üzerindeki mikrofon sayesinde görüşmenizi yapabiliyorsunuz. Ardından müzik kaldığı yerden devam ediyor.

BackBeat GO2’nin kulaklık tasarımıyla ilgili bahsetmek istediğimiz diğer bir nokta ise askeri sınıf nano tabaka ile kaplanmış olması. Bu sayede ter ve neme dayanıklı olan cihaz, sporla ilgilenenlerin vazgeçilmez bir cihazı olabilir.

Toplamda 6 adet farklı EarPad ile gelen BackBeat GO2, böylece kulağınıza uygun olan kulak pedini bulabilmenizi sağlıyor. Bu sayede egzersiz yaparken kulaklığın kulağınızdan düşmesi gibi sıkıntıları ortadan kaldıran set, diğer yandan sesi kulak içinde daha iyi hapsedebiliyor.

Özellikle sporla ilgilenen müzikseverler için gayet yerinden bir tercih olabilecek BackBeat GO2’ye sahip olmak isterseniz Buypasa’dan piyasa ortalamasının altında bir tutara temin edebilirsiniz. %0 satış komisyonu, ücretsiz online mağaza gibi ezber bozan kampanyalarla e-ticaret sektörüne hızlı bir giriş yapan bu sanal pazar platformu, ücretsiz kargo ve hızlı teslimat olanaklarının dışında, diğer ürün kategorilerinde olduğu gibi elektronik ürünler kategorisinde de en uygun fiyat garantisi sunuyor. Ürünün kampanyalı fiyatını görmek isterseniz https://buypasa.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle