Standart Akıllı Telefonlardan Sıkılanlar İçin: LG AKA

Standart Akıllı Telefonlardan Sıkılanlar İçin: LG AKA


Akıllı telefonlar artık hayatımızın olmazsa olmazı. Pek çok akıllı telefon da birbirine benziyor. LG AKA modeli ise farklılaşmak isteyenler için dikkat çekici “karakterli” bir model.

4 farklı renge sahip olan LG AKA’nın her rengi, farklı özelliklere sahip bir karakteri barındırıyor. Sarı renkli AKA’da “Romantik” Eggy, beyaz renkli AKA’da “Özgür Ruhlu” Wooky, lacivert renkli AKA’da “Müzikkolik” Soul, pembe renkli AKA’da da “Güzel ve Sempatik” Yoyo, cihazı temsil eden ve sahibinin tarzını yansıtan karakterler olarak öne çıkıyor.

LG’nin G3 ile tanıttığı Quick Circle adını verdiği kılıftan hafızalarımıza gelen yuvarlak interaktif ekran, LG AKA’da duygu ifade edecek şekilde hazırlanmış. Yani LG AKA’nın duygu ifade etmesi, kılıfla beraber sağlanıyor.
Ön panel için hem koruma sağlayan bu kılıf, kızaklı yapıya sahip. Kızak aşağı yukarı hareket edebiliyor. Kızağın sabit olduğu konumda, ekranın üstünde bir kısım boşta kalıyor. O boş alanda ise göz animasyonları oynatılıyor. Kızak aşağı çekilince de bildirim bilgileri karşımıza geliyor.

LG AKA modelinin teknik özellikleri ise; 5 inçlik 720p çözünürlüğünde IPS ekran, 4 çekirdekli Snapdragon 400 işlemci, 1.5 GB RAM, 16 GB dahili hafıza, microSD kart desteği, 8 megapiksel çözünürlükte arka kamera, 2610 mAh gücünde batarya…

Klasik akıllı telefonlardan sıkılanlar için tasarlanmış, sevimli bir model olan LG AKA telefona sahip olmak isterseniz Buypasa’dan piyasa ortalamasının altında bir tutara temin edebilirsiniz. %0 satış komisyonu, ücretsiz sanal mağaza, ücretsiz sanal pos gibi sıra dışı kampanyalarla e-ticaret sektörüne hızlı bir giriş yapan bu sanal pazar platformu, ücretsiz kargo ve hızlı teslimat olanaklarının dışında, birçok ürün kategorisinde olduğu gibi elektronik ürünler kategorisinde de en uygun fiyat garantisi sunuyor. Ürünün kampanyalı fiyatını görmek için https://buypasa.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle