Türk Moda Devi: Sarar

Türk Moda Devi: Sarar


Türk erkek hazır giyim sektöründe önemli bir rol oynayan Sarar, ticari faaliyetlerine 1944 yılında başlamıştır. Abdurrahman Sarar’ın Eskişehir’de kurduğu 13 metrekarelik terzi dükkânı ile temelleri atılan firma bugün; Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’ndeki 120.000 metrekarelik alana kurulu modern üç fabrikası, Eskişehir Kütahya yolu üzerindeki 235.000 metrekarelik alana kurulu Sarar Ev Tekstili ve Gömlek Fabrikası, İstanbul Bomonti’deki Sarar Kadın Hazır Giyim İşletmesi ile tekstil ve hazır giyim sektörlerinde faaliyet göstermeye devam etmektedir.

1996 yılında Eskişehir’de faaliyete geçen Sarar Ev Tekstili ve Gömlek Fabrikası’nın günlük üretim kapasitesi 85.000 metredir. %100 pamuklu ve pamuk karışımlı döşemelik, poplin, divitin ve flanel kumaşların yanı sıra gömleklik, astarlık kumaş üzerine çalışan Sarar Ev Tekstili ve Gömlek Fabrikası ağırlıklı olarak ev tekstili ürünleri üretmektedir.

Sarar Grubu’nun ev tekstili markası olan Sarev, sektöre ilk adımını 2005 yılının sonlarında atmıştır. Kısa zamanda Türkiye’de ve dünya üzerinde tanınan, güçlü bir marka olmayı başaran Sarev’in kuruluşundan bu yana değişmez hedefi; sahip olduğu yüksek kalite anlayışı, modernliği ve doğallığı ile ev tekstili sektörünün öncü ismi olabilmektir.

Uzman tasarımcıları ve kaliteli kumaşları ile erkek ve kadın giyim dünyasındaki moda rüzgarına yön veren Türk moda devi Sarar’ın birbirinden şık ayakkabılarına indirimli fiyatlarla sahip olmak isterseniz https://buypasa.com adresinden satın alabilirsiniz. Ücretsiz sanal mağaza, komisyonsuz satış, ücretsiz sanal pos gibi daha önce eşine rastlanmamış kampanyalarla e-ticaret sektöründe dikkatleri üzerine çeken bu sanal pazar platformu, ücretsiz kargo ve hızlı teslimat olanaklarının dışında, birçok ürün kategorisinde en uygun fiyat garantisi sunuyor.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle