Üstün Tasarım, Kalite, Değer: Tommy Hilfiger

Üstün Tasarım, Kalite, Değer: Tommy Hilfiger


Dünyanın önde gelen seçkin yaşam tarzı markası Tommy Hilfiger, müşterilerine üstün tasarım, kalite ve değer sunmaktadır. Klasik Amerikan havasının ruhunu yansıtan marka, preppy tarzı moda akımına yeni bir dokunuş getirmektedir.

1985 yılındaki kuruluşundan bugüne, The Tommy Hilfiger Group dünya çapında müşterilerine erkek, kadın ve çocuk koleksiyonları ile birlikte spor koleksiyonları, denim, aksesuar, parfüm ve ev tekstili dahil olmak üzere mükemmel tasarımlı ve yüksek kaliteli geniş ürün yelpazesi sunarak, 5,6 milyar dolarlık giyim ve perakende şirketi haline gelmiştir.

Kurucu Tommy Hilfiger ve Chief Executive Officer (CEO) Fred Gehring liderliğinde marka, önde gelen alışveriş merkezlerinin ve butik mağazaların yanı sıra grubun dünya çapında genişleyen bağımsız perakende mağazalar ağında satışa sunulmaktadır. Phillips-Van Heusen Corporation Mayıs 2010 tarihinde şirket satın almasını gerçekleştirdiğinde, Fred Gehring PVH’nin uluslararası işletmelerinin CEO’su rolünü üstlenirken, kurucu Tommy Hilfiger şirketin “Baş Tasarımcısı” olarak kalmış ve tasarım sürecinin her aşamasına liderlik etmiştir.

Global bir marka olarak güçlü marka bilinirliliğine ve değerine sahip Tommy Hilfiger, bugün dünya üzerinde 90’ı aşkın ülkede distribütörlük ağına sahiptir. Kuzey Amerika, Avrupa, Orta ve Güney Amerika ve Asya Pasifik bölgelerinde 1.100’ü aşkın perakende satış mağazası ile faaliyet göstermektedir.

Ülkemizde ve dünyada en çok satan markaların başında yer alan Tommy Hilfiger’in birbirinden şık ürünlerine indirimli fiyatlarla sahip olmak isterseniz https://buypasa.com adresinden satın alabilirsiniz. Ücretsiz sanal mağaza, komisyonsuz satış, ücretsiz sanal pos gibi daha önce eşine rastlanmamış kampanyalarla e-ticaret sektöründe dikkatleri üzerine çeken bu sanal pazar platformu, ücretsiz kargo ve hızlı teslimat olanaklarının dışında, birçok ürün kategorisinde en uygun fiyat garantisi sunuyor.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle