Windows İşletim Sistemli Tablet Arayanlara: Acer Iconia W4

Windows İşletim Sistemli Tablet Arayanlara: Acer Iconia W4


Windows 8.1 işletim sistemiyle çalışan Iconia W4, ister Metro arabirimi ile ister klasik Windows masaüstü yoluyla kullanılabiliyor. 8 inç boyutunda olan tablet, böylece rahatlıkla taşınabilir yapıda. Ancak yeri geldiğinde bu 8 inçlik ekranı mini bir dizüstü bilgisayara çevirmek mümkün. Acer’ın bu iş için yararlı aksesuarları bulunuyor. Bunlardan biri Acer Crunch Keyboard. Bu klavye aksesuarını alarak tableti istediğinizde dizüstü bilgisayar formunda da kullanabiliyorsunuz. Bluetooth 3.0 yoluyla bağlanabilen aksesuar, microUSB bağlantısı yoluyla şarj edilebiliyor.

Iconia W4, 414 gram ağırlığında bir tablet. Bu ağırlığıyla 900 gramlık Microsoft Surface Pro 2 ve 416 gramlık iPad Air‘den hafif. Öte yandan tabletin kalınlığıysa 10 mm. Ön yüzünde yekpare ekran ve altında Windows tuşunu görebiliyoruz. Yine ön ve arka tarafta kameralar konumlanmış. Üst kenarda güç butonu, sağ yüzde ses butonlarını görüyoruz. Alt kısımda stereo ses için çift taraflı yerleştirilmiş hoparlörler bulunuyor. Bunların ortasında microUSB ve kulaklık girişi görünüyor. Sağ kenarda ise microHDMI ve microSD kart slotlarına yer verilmiş. Yine burada ayrıca SIM kart noktası da bulunuyor.

Iconia W4, Intel Atom işlemciyle çalışıyor. Dört çekirdekli Atom Z3740 işlemcisiyle 1.3 GHz frekansında çalışan tablet, 2 GB RAM’e sahip. Grafik birimi Intel HD Graphics’e teslim. Depolama kapasitesi olarak da 32 GB’ı görüyoruz. Bu alan biraz dar, zira 22 GB’ı kullanılabilir durumda. Daha geniş kapasite için tabletin 64 GB’lık modeli de bulunuyor. Bu birimlerle tablet kullanımı için uygun bir performans ortaya konuyor.

Windows işletim sistemli tablet arayanlar için önemli alternatifler arasında yer alan Acer Iconia W4’e sahip olmak isterseniz Buypasa’dan piyasa ortalamasının altında bir tutara temin edebilirsiniz. %0 satış komisyonu, ücretsiz sanal mağaza, ücretsiz sanal pos gibi sıra dışı kampanyalarla e-ticaret sektörüne hızlı bir giriş yapan bu sanal pazar platformu, ücretsiz kargo ve hızlı teslimat olanaklarının dışında, birçok ürün kategorisinde olduğu gibi elektronik ürünler kategorisinde de en uygun fiyat garantisi sunuyor. Ürünün kampanyalı fiyatını görmek isterseniz https://buypasa.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle